آپدیت جدید جیمیل شامل اسکن قدرتمند ایمیل‌ها است

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای لایک کردن پست ها.
تصویر

آخرین بروزرسانی بزرگ گوگل برای سرویس ایمیلش (GMAIL) که هفته گذشته منتشر شد، تعدادی از ویژگی های جدید را شامل می شود که شامل اسکن خودکار ایمیل توسط Google Assistant (دستیار قدرتمند گوگل) است. ویژگی های جدید جهت تجزیه و تحلیل خودکار پیام ها، نشانه های هوشمند و پاسخ ها، و اعلان‌های (ناتیفیکیشن) با اولویت بالای کاربران طراحی شده است.
در ادامه با مجله بوکیاتو همراه باشید.


آپدیت جدید سرویس ایمیل گوگل (Gmail) به قابلیت های جدید اندروید و IOS توجه کرده است و تغییراتی را در راستای افزایش قابلیت ها انجام داده است. یکی از این قابلیت ها، پاسخ های هوشمند بصورت ابتدایی برای نسخه های دسکتاپ است. هچنین بروزرسانی جدید جیمیل در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS، پیام های مهم را شناسایی می کند و باتوجه به اهمیت آنها، هرکدام را که مهم باشند بصورت اعلان برای کاربر می فرستد.
همچنین سرویس جدید جیمیل ایمیل هایی را که در یک دوره مشخص توسط کاربر مورد توجه قرار نگیرند به او یادآوری می کند که بایستی به آنها پاسخ دهد. در حالیکه قابلیت جدید اسکن ایمیل ممکن است حفظ حریم خصوصی کاربران را از بین ببرد، گوگل در تلاش است تا نگرانی ها را از طریق اجازه دادن به کاربران برای غیرفعال کردن اسکن ها برطرف کند، تا اساس این ویژگی به یک قابلیت اختیاری تبدیل شود. علاوه بر این، گوگل به کاربران اطمینان می دهد که از آن اسکن ایمیلها برای تبلیغات هدفمند استفاده نخواهد کرد. با این وجود، غول دنیای اینترنت (گوگل) هیچ حرفی درمورد مدت زمانیکه اسکن ایمیلها در سرورهایش ذخیره هستند، وجود ندارد.

به گفته گوگل، هدف از اسکن خودکار ایمیل این است که به افزایش تجربه و امنیت کاربران کمک کند. لازم به ذکر است که اگرچه گوگل این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند پاسخ هوشمندانه، اعلان های پراهمیت و یا ویژگی های هوشمند را غیرفعال کنند، اما هیچ راهی برای غیرفعال کردن ویژگی های امنیتی وجود ندارد.
ویژگی های دیگر جیمیل جدید در کنار سایر قابلیت هایی که ذکر شد شامل قابلیت خودکار همگام سازی وظایف بین دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ با استفاده از برنامه Google Tasks برای Android. همچنین یک دکمه چرت زدن جدید برای تأخیر انداختن ایمیل ها و توانایی باز کردن پیوست ها بدون گسترش مکالمات یا ایمیل های زنجیره ای است.

منبع: androidheadlines

پیشنهاد بعدی  گوگل هم ایموجی اسلحه را حذف کرد

کانال سروش مارکت بوکیاتو:       کانال سروش بوکیاتو
پیج اینستاگرامی بازارچه بوکیاتو:   

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)

واکنش ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *