تاریخ آزمون عملی کنکور سراسری هنر ۹۷

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای لایک کردن پست ها.
اخبار
تاریخ آزمون عملی کنکور هنر ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آزمون عملی رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر در کنکور ۹۷ در روز ۱۱ مرداد ۹۷ برگزار می شود.


به گزارش بوکیاتو به نقل از مهر، حسین توکلی گفت: داوطلبان گروه آزمایشی هنر علاقه‌مند به رشته­ های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری که در جلسه آزمون بعداز ظهر پنجشنبه ۷ تیر ۹۷ حاضر بودند و در روزهای ۹ تا ۱۵ تیر ماه ۹۷ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org انتخاب رشته کردند می توانند در آزمون عملی شرکت کنند.
وی افزود: با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ بصورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می پذیرد، داوطلبانی که اقدام به انتخاب یک مجموعه از مجموعه‌ رشته های تحصیلی ذیربط برای شرکت در آزمون عملی اقدام می کنند باید مبلغ ۴۰۰ هزار ریال (۴۰ هزار تومان) بابت هزینه آزمون عملی پرداخت می کردند.

پیشنهاد بعدی  آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: داوطلبان در صورتی که متقاضی و علاقه ­مند به شرکت در آزمون عملی دو مجموعه از مجموعه‌ رشته های تحصیلی اعلام شده هستند، باید مبلغ ۸۰۰ هزار ریال (۸۰ هزار تومان) به صورت اینترنتی پرداخت می کردند. عدم اعلام علاقه مندی و عدم پرداخت هزینه آزمون به منزله عدم امکان شرکت در آزمون عملی برای داوطلبان خواهد بود.

توکلی گفت: آزمون عملی برای تمام این ۱۲ رشته در روز ۱۱ مرداد ۹۷ برگزار خواهد شد. اطلاعیه حاوی زمان دقیق برگزاری آزمون عملی، زمان پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون در روز چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷ در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

جدول شماره مجموعه و عنوان رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر

ردیفعنوان رشته‌ها
۱.نقاشی ـ ارتباط تصویری ـ هنرهای تجسمی ـ طراحی پارچه و طراحی لباس
۲.طراحی صنعتی
۳.ادبیات نمایشی
۴.مجسمه سازی
۵.موسیقی ایرانی
۶.موسیقی جهانی
۷.کتابت و نگارگری
۸.آهنگسازی
۹.بازیگری
۱۰.طراحی صحنه
۱۱.نمایش عروسکی
۱۲.عکاسی

به گزارش بوکیاتو، کنکور سراسری سال ۹۷ در گروه هنر عصر روز پنجشنبه ۷ تیرماه ۹۷ برای ۷۸ هزار و ۹۰۹ داوطلب برگزار شد. در این گروه ۱۲ هزار و ۲۶۰ داوطلب واقعی و تعداد ۶۶ هزار و ۶۴۹ نفر علاقمندی خود را از سایر گروه ها برای شرکت در این گروه اعلام کرده بودند.

منبع: خبرگزاری مهرنیوز

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

واکنش ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *